Little Luri

14. dubna 2014 v 15:05 | Luri
Ze všeho nejdříve bych se asi měla představit. Luri, Little Luri, šílenec...říkejte mi jak chcete. Každopádně, kdo jsem?
Mám velmi komplikovanou povahu, nemůžu nikdy přesně určit do jaké takzvané "škatulky lidí" patřím, ale ze všech se asi nejvíce blížím k melancho-cholerickému introvertovi. Jsem ráda spíš sama, nebo v malém okruhu opravdu dobrých přátel, než být středem pozornosti... Většina lidí mě považuje za samotáře, i když si opravdu ráda s někým povídám, to pak záleží na tom s kým.
Miluju čtení, především fantasy literatury, nebo hororů. Taky zbožňuju knihy Johna Greena, které ani nemusí být nijak fantazijní, nebo děsivé a já je miluju. Každopádně pro mě knihy zanamenají hodně, i když to většina okolí nedokáže pochopit.
V další řadě mezi mé koníčky patří psaní různých povídek, příběhů, a když mě popadne opravdu velká můza, tak i básniček, které se dají trochu číst. Po večerech si něco črtám na papír, a říkám tomu kresba. A za poslední dobu i celkem fotím (no..."fotím") a taky hraju na klavír.
Zbožňuju anime, a ráda taky čtu mangu a pokouším se kreslit manga postavičky, ale většinou to dopadá katostrofálně a mé veledíla končí v koši.
Co se týče hudby, mám radši spíš tvrdší žánry, například metal, punk-rock nebo rock. Když už bych mluvila o něčem míň ...eh...hlasitém, ráda si občas poslechnu klavírní/houslové skladby, nebo svátečně i J-rock, či J-pop. Abych byla konkrétnější, nejraději mám Green Day, Linkin Park, Asking Alexandria, Imagine Dragons, Nirvana, Bring Me The Horizon, Black Veil Brides, Escape The Fate, Adele,... a skladby nejlépe od Briana Craina, nebo Yirumy.
Jednou bych se strašně ráda podívala do milované Anglie, Švédska nebo Japonska. Miluju zvířata, především kočky, havrany, vlky, lišky a motýly (což je nejspíš jediný hmyz co mám ráda).
Nejčastěji píšu okolo půlnoci, nebo v nějáký deštivý podzimní den. Všeobecně mám raději spíš studené deštivé počasí, strávené s dobrou knížkou a hrnkem čaje, kávy či horké čokolády.
Zbožňuju asijskou kuchyni a trpím závislostí na čokoládě, nutele a sušenkách.
Jednoduše jsem jedna šílená knihomolská bloggerka, která by se bez ironie a černého humoru daleko nedostala, masový vrah svých postav, otaku (i když ten výraz nemám ráda, takže spíše anime/manga/japonsko/cosplay fanoušek xDD), zatíženec na filmy Tima Burtona, tmu, podzimní počasí, rosu, déšť, růže, svého plyšáka (ano, čtete dobře, mám plyšáka), horory a všechno roztomilé a morbidní xDD.
Jednoduše jsem ráda taková jaká jsem a taky vděčná za to, že se nikomu nepodařilo mě změnit.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama